Vragen? E-mail de Doping Infolijn: dopingvragen@dopingautoriteit.nl
http://www.dopingautoriteit.nl/dopingautoriteit/organisatie/bureau

Bureau

Directie

Herman Ram

directeur
010 - 2010154
H.Ram@dopingautoriteit.nl

Staf

 

Steven Teitler

bedrijfsjurist
010-2010153
S.Teitler@dopingautoriteit.nl

 

Afdeling Ondersteuning

 

Olivier de Hon

afdelingshoofd / wetenschappelijk beleidsmedewerker
010-2010155
O.Dehon@dopingautoriteit.nl

 

Astrid van der Goot

secretaresse
010-2010150
secretariaat@dopingautoriteit.nl

Gerdi van Driel

administrateur
010-2170194
G.Vandriel@dopingautoriteit.nl

 

Frans Stoele

beleidsmedewerker informatie/documentatie & GDS-secretariaat
010-2010152
F.Stoele@dopingautoriteit.nl & GDS@dopingautoriteit.nl

 

Rien Tuk

Documentalist
010-2010156
R.Tuk@dopingautoriteit.nl 

Afdeling Handhaving & Opsporing

 

Koen Terlouw

afdelingshoofd
010-2170193
K.Terlouw@dopingautoriteit.nl

 

Jeroen Brakels

accountmanager / teamleider dopingcontroleurs
010-2170191
J.Brakels@dopingautoriteit.nl

 

Tineke Idema

intelligence officer
010-2170197
T.Idema@dopingautoriteit.nl

 

Fienie Verhagen

senior dopingcontroleofficial & medewerker dopingcontroles
010-2170192
F.Verhagen@dopingautoriteit.nl

 

Angela Mols
medewerker whereabouts
010-2170190
A.Mols@dopingautoriteit.nl

Yvonne Kwakernaak

medewerker dopingcontroles
010-2581861
Y.Kwakernaak@dopingautoriteit.nl

Anushka Rambhadjan

medewerker dopingcontroles
010-2581862
A.Rambhadjan@dopingautoriteit.nl


Afdeling Preventie

 

Erik Duiven

afdelingshoofd
010-2010158
E.Duiven@dopingautoriteit.nl

Laila Spruijt

senior voorlichter topsport
010-2581860
L.Spruijt@dopingautoriteit.nl

 

Hans Wassink

voorlichter breedtesport
010-2010157
H.Wassink@dopingautoriteit.nl

Follow us: