Fury maakt rentree met snelle overwinning
Fury kwam voor het eerst in de ring sinds zijn gedwongen afscheid in 2016. De bokser was toen ernstig depressief. Hij gebruikte alcohol en drugs en had weinig tot geen levensenergie meer. Nadat hij afstand had gedaan van zijn drie wereldtitels, die hij had veroverd in 2015 na een verrassende zege op de favoriete Vladimir Klitsjko, werd zijn bokslicentie ingenomen wegens doping.
Fury kreeg eerder dit jaar zijn vergunning terug nadat hij akkoord was gegaan met een schorsing met terugwerkende kracht. De 29-jarige bokser begon zich voor te bereiden op het gevecht tegen de 39-jarige Seferi, een in Albanië geboren prof met 23 overwinningen in 24 partijen. Van Seferi ondervond hij echter weinig tegenstand.
Meer ANP Doping Nieuws
- UEFA schorst Kosovaar voor twee jaar
- Guerrero rekent na invalbeurt op basisplaats
- Jørgensen in basis, Schöne en Dolberg op bank
- Sjarapova en Keys slaan Birmingham over
- CAS verlengt schorsing tennisster Errani (2)
- FIFA-baas Infantino verheugt zich op top WK (2)
- Peña moet wijken voor Guerrero bij Peru (2)
- Beste jaarprestatie hoogspringster Lasitskene
- Peru wint eenvoudig van Saudi-Arabië
- Dik dossier vertraagt dopingzaak Froome (2)
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.