Hodeg wint eerste rit Ronde van Duitsland
Een trio vluchters werd op zo'n 10 kilometer voor Bonn gegrepen. Uit het peloton was toen ook nog Oscar Riesebeek van Roompot ontsnapt, maar die kon ook niet uit de greep van de sprintersploegen blijven. Vervolgens probeerde de Brit Luke Rowe het nog.
De Ronde van Duitsland wordt weer voor het eerst sinds 2008 verreden. De organisatie besloot na de editie van 2008 te stoppen na alle dopingaffaires. De 33e editie heeft met onder anderen Tourwinnaar Geraint Thomas en nummer twee Tom Dumoulin een sterk deelnemersveld.
Meer ANP Doping Nieuws
- Verspringer met WK-zilver test positief
- Promotie voor Russische dopingzondaars
- Olympisch kampioene kano 4 jaar geschorst
- Olympisch kampioen tienkamp geeft doping toe
- Atleet Bett volgende Keniaanse epo-zondaar
- Bruyneel moet miljoen euro terugbetalen
- Bokser Fury wint ook tweede duel na comeback
- Keniaanse atleet Bett geschorst
- Wereldkampioen keirin betrapt op doping
- Ullrich opgenomen in psychiatrische inrichting
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.