Belg blijft voorzitter paardensportfederatie
,,Ik geloof in onze sport, in onze gemeenschap en ons potentieel'', aldus De Vos, die begint aan zijn tweede ambtstermijn. ,,Het zijn spannende tijden voor de paardensport. Onze sport groeit, onder onze fans is sprake van grote diversiteit en we hebben zeven geweldige en unieke disciplines om te promoten.''
De FEI besloot zaterdag dat de Wereldruiterspelen in de huidige vorm ophouden te bestaan. De reden was dat zich geen geschikte kandidaat had gemeld om het evenement in 2022 te organiseren. Elke discipline in de paardensport krijgt nu weer zijn eigen wereldkampioenschap.
Meer ANP Doping Nieuws
- Letse atletiekbazin weg om dopingzaak
- Keniaanse atleet Bett vier jaar geschorst
- Real Madrid ontkent overtreden regels Ramos (3)
- 'Moetko vertrekt bij Russische voetbalbond'
- Zoebkov alleen in Rusland olympisch kampioen
- Britse atleet Levine voor vier jaar geschorst
- Nuis grijpt ook op 1000 meter naast goud (2)
- Joeskov is Nuis en Roest te snel af (2)
- Acht jaar schorsing Taiwanese gewichthefster
- Wielrenner Cardoso voor vier jaar geschorst
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.