Pechstein voor 21e keer naar EK allround
,,Om twee maanden voor mijn 45e verjaardag het jaar af te sluiten met deze tijden, geeft me op veertien maanden van de Olympische Spelen een goed gevoel'', zei Pechstein, die begin jaren negentig debuteerde op de EK allround. Ze won het toernooi in 1998, 2006 en 2009. Volgende week in Heerenveen is de veterane er opnieuw bij. Pechstein blijft stug doorschaatsen, ondanks een slepend juridisch gevecht met de internationale unie ISU over een dopingschorsing.
Meer ANP Doping Nieuws
- Antidopingagentschappen willen ban Rusland
- Zlatan wint rechtszaak om dopingbeschuldiging
- Russ traint weer na teelbalkanker
- IAAF geeft Russen zicht op competitie (2)
- Hanegraaf naar de rechter om biografie Dekker (2)
- Russische skeletonners geschorst om doping
- 'Dertig dopingklanten Fuentes geïdentificeerd' (2)
- Russen ontkennen bevestiging dopingpraktijken (3)
- Wiggins stopt met wielrennen (3)
- Coach van Stepanova voor 10 jaar geschorst (2)
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.