Fury mikt op drie grote boksduels in 2018
De Britse reus heeft voor zijn terugkeer op het hoogste niveau eerst nog wel een licentie nodig. De Britse boksbond trok een jaar geleden zijn vergunning in vanwege mogelijke overtredingen door Fury van het dopingreglement. In die zaak is nog altijd geen eindoordeel geveld. Fury maakte onlangs nog bekend dat hij geen aanvraag wil indienen voor een nieuwe licentie.
Fury heeft na zijn sensationele puntenzege in november 2015 op de Oekraïner Vladimir Klitsjko niet meer gebokst. Hij veroverde met die triomf de wereldtitels van de IBF, WBO en WBA, die hij nadien echter moest inleveren. Fury meldde zich twee keer af voor een revanchepartij. Hij gaf vorig jaar toe in een interview met Rolling Stone dat hij depressief was en cocaïne gebruikte.
Meer ANP Doping Nieuws
- Sjarapova snel onderuit bij rentree in Rusland
- Sjarapova vliegt omhoog op wereldranglijst
- Sjachtar Donetsk gaat voor winst in De Kuip (2)
- Eerste finaleplaats Sjarapova sinds rentree
- Sjarapova naar halve finale in Tianjin (2)
- Rusland: geen erkenning anti-dopingbeleid
- Sjarapova naar kwartfinales in Tianjin
- Verweij schittert door afwezigheid (2)
- Bijdrage topsport verdubbeld naar 20 miljoen (2)
- Eén sporter Winterspelen 2010 alsnog betrapt
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.