Ook Oakley breekt met Armstrong
ARMSTRONG
WASHINGTON (ANP/AFP) - In de zaak rond dopingzondaar Lance Armstrong is sportbrillenfabrikant Oakley de volgende grote sponsor die de samenwerking met de voormalige tourwinnaar beëindigt. Dat liet het merk maandag enkele uren na de persconferentie van de internationale wielrenbond UCI weten.
,,Toen Lance bij ons kwam was hij nog een symbool van hoop en kansen'', aldus de verklaring van Oakley. ,,We zijn bedroefd om de uitkomsten in het rapport van de Usada, maar we kijken uit naar de toekomst en de samenwerking met sporters die hun loopbaan sportief en schoon willen voortzetten.''
Eerder braken onder andere Nike, fietsenmerk Trek en fitnessketen 24-Hour Fitness met Armstrong.
Meer ANP Doping Nieuws
- Armstrong schrapt sportprestaties op Twitter
- APS: Begrip voor beslissing Rabobank; dopingvrij wielrennen blijft mogelijk
- 'Sponsors moeten lange adem hebben'
- 'Onderzoek naar rol Spaanse renners'
- 'Onafhankelijke dopingcommissie noodzakelijk' (2)
- De val van Lance Armstrong
- Di Rocco: zwartste dag ooit (2)
- Dopingautoriteit niet verbaasd (2)
- Evans bekent ontmoeting dopingarts Ferrari
- McQuaid denkt niet aan opstappen (2)
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.