Posthuma: Boogerd moet geld inleveren
DOPING EN WIELRENNEN
HILVERSUM (ANP) - Als het aan Joost Posthuma ligt, dan levert Michael Boogerd een deel van zijn loon in of krijgt hij een flinke boete. Dat zei de oud-wielrenner woensdag voor de microfoon van de NOS.
,,Het gaat mij niet alleen om Boogerd'', zei hij over zijn voormalige ploeggenoot bij Rabobank. ,,Maar om alle jongens die nu bekennen dat ze hebben gebruikt. Je gaat even met de billen bloot maar je bent wel helemaal binnen. En vervolgens leef je gewoon weer verder. Dat is makkelijk.''
Posthuma zei dat het gebruik van verboden middelen niet structureel was bij Rabobank. ,,Iedereen die gebruikte, deed dat op persoonlijke titel. Ik heb daar ook niets van gemerkt. Of ik boos ben of Boogerd? Wat is boos? Het is zonde dat het steeds hier over gaat, terwijl jonge Nederlandse renners goed presteren.''
Meer ANP Doping Nieuws
- Rasmussen: dynepo lag in de teambus (3)
- Rasmussen doet boekje open
- Minister wil compleet verhaal van Boogerd (2)
- Deur staat open voor Boogerd bij RTL7 (2)
- 'Ploegleiding wist dat Rasmussen elders was' (2)
- 'Jij hebt doping gebruikt, hè'
- 'Wie denkt dat hij harder kan, gaat harder'
- Bekentenis Boogerd wekt weinig verbazing
- Blanco-baas Plugge: moedig van Boogerd (2)
- Boogerd boegbeeld van een generatie
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.