Geen doping bij biatlonteam Kazachstan
,,De stalen zijn getest op alle verboden substanties die op de staan en met dit resultaat ziet de IBU op dit moment af van verdere disciplinaire maatregelen", aldus een woordvoerder van de unie.
De politie nam bij de inval ook medicatie in beslag. Het Kazachstaanse biatlonteam, dat in Wenen was voor de wereldkampioenschappen, zei dat het goedgekeurde medicijnen zijn.
De vondst van een verdacht pakketje was aanleiding voor de inval. In de doos, vorige maand gevonden bij een tankstation aan de Italiaanse grens, zaten gebruikte spuiten en ampullen met medicatie. Bovendien werden accreditaties gevonden voor internationale biatlonevenementen. In de bijgevoegde documenten zouden aanwijzingen hebben gestaan die wezen naar het Kazachstaanse team.
Meer ANP Doping Nieuws
- 'Schone' Russen laten EK atletiek schieten
- Groen licht voor drie Russische atleten (2)
- Armstrong weerspreekt aanklacht (2)
- IOC nog jaren door met hertesten Sotsji 2014
- Waterpoloër Bakker geschorst wegens doping
- Atleet Carter in beroep bij CAS
- Boete Manchester City voor fout 'whereabouts'
- Judoka Van Emden in atletencommissie NOC*NSF
- Noorse Johaug legt zich neer bij dopingstraf
- KNVB lanceert voorlichtingscampagne doping
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.