ANP Quotes
RIJSWIJK (ANP) - Hieronder volgt een overzicht van actuele, opmerkelijke uitspraken van mensen uit de sportwereld.
,,Het Europese avontuur en de doordeweekse wedstrijden zitten erop nu. Ik verwacht dat we vanaf nu een frissere indruk zullen maken.'' Directeur Joop Munsterman van FC Twente ziet nog volop kansen voor de titel (AD Sportwereld).
,,Ik ben er nu trotser op dat ik meedoe. Het heeft deze keer niets met een blessure van een ander te maken, maar ik heb deelname zelf afgedwongen.'' Judoka Danny Meeuwsen, met 32 jaar veteraan op de EK judo in Istanbul (AD Sportwereld).
,,Ik hoor nu dat ze een beetje van de kermiskoersen af willen. Doe het niet, België. Zulke wedstrijden zijn het hart van deze sport''. Wielrenner Bobbie Traksel looft de Belgische wielercultuur (de Volkskrant).
,,Weet u met welke gedachte ik al langer rondloop? Dat het bestrijden van doping vooral voor renners uit de Lage Landen positief uitpakt. Van de Italianen is nog weinig vernomen.'' Uitspraak van de Belgische wielercommentator José de Cauwer (de Volkskrant).
Meer ANP Doping Nieuws
- CAS schorst wielrenner Valjavec
- Atlete Balciunaite vecht schorsing aan
- Rabobank met louter Nederlanders in Giro (2)
- Applicatie helpt sporters met whereabouts (2)
- 'Omzet dopingarts Ferrari 15 miljoen'
- Wielrenner Mollema raakt leiderstrui kwijt (2)
- 'Inval bij renner Scarponi'
- Mexico: geen zorgen om clenbuterol
- Barcelona wil schadevergoeding van 6 miljoen (2)
- Katoesja moet biologische paspoorten afgeven
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.