Catcher Colorado Rockies gepakt
NEW YORK (ANP) - De Venezolaanse honkballer Eliezer Alfonzo is voor 100 wedstrijden geschorst. Dat heeft de Major League Baseball woensdag bekendgemaakt. De 32-jarige catcher van de Colorado Rockies is voor de tweede keer betrapt op het gebruik van een verboden prestatiebevorderend middel.
Alfonzo ging in 2008 al eens in de fout, destijds in dienst van de San Francisco Giants. Toen moest hij 50 duels toekijken. Eerder dit jaar raakte de MLB sterspeler Manny Ramirez al kwijt door een dopingaffaire. Hij wachtte een langdurige schorsing niet af en stopte abrupt met professioneel honkbal.
Meer ANP Doping Nieuws
- Wielrenner Sevilla voor 6 maanden geschorst (2)
- Dopingautoriteit hoopt op doorbraak met 'app' (3)
- Dopingautoriteit lanceert 'Whereabouts App' (2)
- Korfbal-international Bakker vrijgesproken (2)
- Eerste zege Thomas Dekker na rentree (2)
- Andrenacci gepakt op epo
- Armstrong terug na bevalling
- Deense ploeg mist Breschel (2)
- HTC-Highroad zet Rasmussen op straat
- Longo trekt zich terug voor WK (2)
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.