Barredo: vervelend, maar ik ben onschuldig
RABOBANK
MADRID (ANP/EFE) - De Spaanse wielrenner Carlos Barredo van de Rabobankploeg heeft gereageerd op de beschuldigingen van de internationale wielerbond UCI over zijn vermeende dopinggebruik. ,,Het is vervelend dat de beschuldigingen aan mijn adres van invloed zijn op mijn teamgenoten'', aldus Barredo, die daarmee inging op het nieuws dat de Rabobank uit de profploeg stapt als sponsor.
Dat deed de bank mede door het feit dat de Spanjaard in staat van beschuldiging is gesteld. De 31-jarige renner bleef wel volhouden dat hij onschuldig is. ,,Aangezien ik nooit positief ben getest, kan ik rustig slapen.''
De UCI beschuldigt de Spanjaard op basis van afwijkingen in zijn bloedwaarden en zijn biologisch paspoort. De Rabobank schorste hem daarop.
Meer ANP Doping Nieuws
- Vader Schleck wil dat zoons stoppen
- Boonen: domme beslissing van Rabobank (2)
- Schorsing voor Bassons na missen controle
- Millar: jullie verspelen kans op mooie sport (2)
- Armstrong zwijgt over dopingaffaire (2)
- 'Wielrennen kan olympisch blijven'
- ANP REACTIES: David Millar
- Bruggink: wielerwereld behoorlijk ziek
- Chronologie Raboploeg
- Donderslagen bij start en finish van Rabobank
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.