Basketballer Wizards voor 25 duels geschorst
Zo lang de zaak loopt, mag Meeks echter niet spelen. Dat betekent dat de Wizards zaterdag zonder de dertigjarige Amerikaan beginnen aan de serie tegen Toronto Raptors in de eerste ronde van de play-offs. Meeks speelde in de reguliere competitie 77 wedstrijden. Hij kwam tot een gemiddelde van ruim 6 punten per duel. Meeks zou positief hebben getest op een verboden groeihormoon.
De Wizards eindigden op de achtste plaats in het oosten en treffen met Toronto Raptors de nummer één. Ze missen met Otto Porter jr. en Mike Scott ook twee geblesseerde spelers.
Meer ANP Doping Nieuws
- Eurosport gaat na bekentenis door met Kroon
- Eigenaar wielerploeg BMC overleden
- Armstrong treft schikking van 5 miljoen (2)
- Opnieuw jonge Belgische renner overleden
- Britse tennisser Evans terug na cokegebruik
- Gewichthefbond vecht voor olympische status
- Twee Indiase atleten naar huis gestuurd
- WADA eist langere schorsing Guerrero bij CAS
- Bokser Fury terug in de ring
- Kopstukken biatlonbond weg na inval politie (2)
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.