Bureau

Bestuur

Vincent Egbers

Vincent Egbers

voorzitter
010 - 2010154
V.Egbers@dopingautoriteit.nl

Afdeling Juridische zaken

Steven Teitler

Steven Teitler

hoofd afdeling juridische zaken / bedrijfsjurist
010-2010153
S.Teitler@dopingautoriteit.nl

Arthur van der Hoeff

Arthur van der Hoeff

jurist
A.Vanderhoeff@dopingautoriteit.nl

M.Pouw

Mara Pouw

jurist
M.Pouw@dopingautoriteit.nl

---

Wyke Ruedisulj

Jurist
06 - 24 50 21 50 
W.ruedisulj@dopingautoriteit.nl

---

Rien Tuk

Documentalist
010-2010156
R.tuk@dopingautoriteit.nl & adkc@dopingautoriteit.nl

Afdeling Ondersteuning

Olivier de Hon

Olivier de Hon

hoofd afdeling ondersteuning/  chief operating officer
010-2010155
O.Dehon@dopingautoriteit.nl

Astrid van der Goot

Astrid van der Goot

secretaresse
010-2010150
secretariaat@dopingautoriteit.nl

Astrid Krijgsman

Astrid Krijgsman

adviseur bedrijfsvoering
010-2170194 / 06-15333312
A.Krijgsman@dopingautoriteit.nl

Frans Stoele

Frans Stoele

beleidsmedewerker informatie/documentatie & GDS-secretariaat
010-2010152
F.Stoele@dopingautoriteit.nl &
GDS@dopingautoriteit.nl

Rien Tuk

Zahid Khan

Conciërge
Z.Kahn@dopingautoriteit.nl 


Afdeling Handhaving & Opsporing

Koen Terlouw

Koen Terlouw

hoofd afdeling handhaving & opsporing
010-2170193
K.Terlouw@dopingautoriteit.nl

Jeroen Brakels

Jeroen Brakels

teamleider dopingcontroleurs / accountmanager
010-2170191
J.Brakels@dopingautoriteit.nl

Jack Jongejan

Jack Jongejan

intelligence officer
010-2170197
J.Jongejan@dopingautoriteit.nl

Karlijn RoijakkersKarlijn Roijakkers
intelligence officer
010-2170197 
K.Roijakkers@dopingautoriteit.nl

Sjoerd Kamperman

Sjoerd Kamperman

intelligence officer
010-2170197
S.Kamperman@dopingautoriteit.nl

Anushka Rambhadjan

Anushka Rambhadjan

senior medewerker dopingcontroles
010-2581862
A.Rambhadjan@dopingautoriteit.nl

Angela Mols

Angela Mols

medewerker whereabouts
010-2170190
A.Mols@dopingautoriteit.nl

Robert Ficker

Robert Ficker

medewerker dopingcontroles specialistische taken
010-2170192
R.Ficker@dopingautoriteit.nl

Marlene van Knobelsdorff

Marlene van Knobelsdorff

medewerker dopingcontroles
010-2581861
M.vanKnobelsdorff@dopingautoriteit.nl

---

Dick van Kuijk

medewerker dopingcontroles
06 - 15 66 83 81
D.vankuijk@dopingautoriteit.nl

---

Sidney Bruijn

junior medewerker dopingcontroles
06 - 20 00 46 48
S.Bruijn@dopingautoriteit.nl

Afdeling Educatie

Erik Duiven

Erik Duiven

hoofd afdeling educatie
010-2010158
E.Duiven@dopingautoriteit.nl

Laila Spruijt

Laila Spruijt-Nys

senior voorlichter topsport
010-2581860
L.Spruijt@dopingautoriteit.nl

Wendy Schootemeijer

Wendy Schootemeijer

senior voorlichter topsport
010-2170196
W.Schootemeijer@dopingautoriteit.nl

---

Jens van der Horst

voorlichter topsport & fitness
06 - 21 98 30 90
J.vanderhorst@dopingautoriteit.nl

Hans Wassink

Hans Wassink

voorlichter fitness
010-2010157
H.Wassink@dopingautoriteit.nl

Michiel Olijhoek

Michiel Olijhoek

onderzoeksmedewerker
06 - 25 24 86 82
M.Olijhoek@dopingautoriteit.nl

Enid Duut

Enid Duut

marketing & communicatie
06 - 25 50 40 55
E.Duut@dopingautoriteit.nl