Bureau

Bestuur

Herman Ram

Herman Ram

voorzitter
010 - 2010154
H.Ram@dopingautoriteit.nl

Afdeling Juridische zaken

Steven Teitler

Steven Teitler

hoofd afdeling juridische zaken / bedrijfsjurist
010-2010153
S.Teitler@dopingautoriteit.nl

Arthur van der Hoeff

Arthur van der Hoeff

jurist
010-2010153
A.Vanderhoeff@dopingautoriteit.nl

Afdeling Ondersteuning

Olivier de Hon

Olivier de Hon

hoofd afdeling ondersteuning/  chief operating officer
010-2010155
O.Dehon@dopingautoriteit.nl

Astrid van der Goot

Astrid van der Goot

secretaresse
010-2010150
secretariaat@dopingautoriteit.nl

Astrid Krijgsman

Astrid Krijgsman

administrateur
010-2170194
A.Krijgsman@dopingautoriteit.nl

Frans Stoele

Frans Stoele

beleidsmedewerker informatie/documentatie & GDS-secretariaat
010-2010152
F.Stoele@dopingautoriteit.nl &
GDS@dopingautoriteit.nl

Rien Tuk

Rien Tuk

Documentalist
010-2010156
R.Tuk@dopingautoriteit.nl 

Afdeling Handhaving & Opsporing

Koen Terlouw

Koen Terlouw

hoofd afdeling handhaving & opsporing
010-2170193
K.Terlouw@dopingautoriteit.nl

Jeroen Brakels

Jeroen Brakels

teamleider dopingcontroleurs / accountmanager
010-2170191
J.Brakels@dopingautoriteit.nl

Hans Jongeneel

Hans Jongeneel

intelligence officer
010-2170197
H.Jongeneel@dopingautoriteit.nl

Fienie Verhagen

Fienie Verhagen

senior dopingcontroleofficial & senior medewerker dopingcontroles
010-2170192
F.Verhagen@dopingautoriteit.nl

Angela Mols

Angela Mols

medewerker whereabouts
010-2170190
A.Mols@dopingautoriteit.nl

Yvonne Kwakernaak

Yvonne Looren de Jong - Kwakernaak

medewerker dopingcontroles
010-2581861
Y.Loorendejong@dopingautoriteit.nl

Anushka Rambhadjan

Anushka Rambhadjan

medewerker dopingcontroles
010-2581862
A.Rambhadjan@dopingautoriteit.nl

Sjoerd Kamperman

Sjoerd Kamperman

medewerker dopingcontroles
010-2170195
S.Kamperman@dopingautoriteit.nl

Robert Ficker

Robert Ficker

medewerker dopingcontroles specialistische taken
010-2581861
R.Ficker@dopingautoriteit.nl

Afdeling Educatie

Erik Duiven

Erik Duiven

hoofd afdeling educatie
010-2010158
E.Duiven@dopingautoriteit.nl

Laila Spruijt

Laila Spruijt

senior voorlichter topsport
010-2581860
L.Spruijt@dopingautoriteit.nl

Wendy Schootemeijer

Wendy Schootemeijer

voorlichter topsport
010-2170196
W.Schootemeijer@dopingautoriteit.nl

Hans Wassink

Hans Wassink

voorlichter fitness
010-2010157
H.Wassink@dopingautoriteit.nl

Willem Koert

Willem Koert

wetenschappelijk medewerker
W.Koert@dopingautoriteit.nl