Antidopingwet moet schorsing Kenia voorkomen
Het wereldantidopingbureau heeft een eisenpakket op tafel gelegd waaraan de Keniase sport moet voldoen om een ban te voorkomen. Daar hoort ook de uitvoering bij van een achterstallige betaling van twee miljoen euro van de regering aan het Keniase antidopingbureau ADAK.
,,Het parlement zal begrip hebben voor het belang van de invoering van deze wet'', sprak Wario hoopvol. Als gevolg van het grote dopingschandaal in de atletiek werden eerder deze week enkele bestuurders van de Keniase atletiekbond geschorst door de overkoepelende wereldbond IAAF. Eén van hen is sowieso al verboden komende zomer naar Rio af te reizen. Atleten mogen voorlopig nog hopen dat ze de Spelen wel kunnen meemaken.
Meer ANP Doping Nieuws
- Wielrenner Ballan komt niet meer terug
- Nog volop olympische tickets te koop (2)
- Onderzoek naar fraude bij toewijzing Spelen
- Nieuw dopinggeval Russische atletiek
- Hardloopster Aregawi positief in dopingtest (3)
- Bokser Djokic betrapt op doping
- WADA haalt Argentinië van zwarte lijst
- Baas Keniaanse atletiekbond geschorst
- 'Dopingchef Rusland wilde boekje open doen' (2)
- Meer aangiften door Dopingautoriteit (2)
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.