Chambers op EK niet op 100 meter
EK ATLETIEK
LONDEN (ANP) - Dwain Chambers is in de Britse ploeg voor de EK atletiek, die woensdag in Helsinki beginnen, niet geselecteerd voor de individuele 100 meter. Hij start alleen in de estafette.
De 34-jarige sprinter, die in 2003 een schorsing van 2 jaar kreeg wegens het gebruik van de anabole steroïde THG, liet afgelopen weekeinde nog weten dat hij in Finland de olympische limiet van 10,18 seconden voor ogen had.
Tijdens de kwalificaties won hij zaterdag in 10,25, niet genoeg voor vormbehoud en zekerheid over deelname aan de Olympische Spelen. Mark Lewis-Francis en Harry Aikines-Aryeetey, de nummers 6 en 7 van de trials, werden maandag aangewezen voor de 100 meter tijdens de EK.
De levenslange uitsluiting voor Olympisch Spelen die het Brits olympisch comité propageert voor dopingzondaren als Chambers werd door het Hof van Arbitrage in Lausanne in april ongeldig verklaard.
Meer ANP Doping Nieuws
- Odesnik ontkent verklikker te zijn
- Bertagnolli verdacht van doping (2)
- Bernaudeau weet van niets (2)
- Ricco vecht lange schorsing aan
- 'Cofidis zet ploegleider aan de kant'
- Gatlin jaagt op nieuwe olympische roem (2)
- Sedoc valt bij rentree (2)
- Van Lierde wint Ironman Nice
- Armstrong wil dat USADA aanklacht laat vallen (2)
- Pellizotti pakt Italiaanse wielrentitel
Disclaimer ANP nieuwsberichten
De berichten op dit gedeelte van de website zijn direct overgenomen van de newsfeed van het ANP. De redactionele verantwoordelijkheid voor de berichten berust bij het ANP.
De Dopingautoriteit is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de hier gepubliceerde berichten en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor enige schade die (mogelijk) het gevolg is van eventuele onjuistheden en/of (andere) onvolkomenheden in deze berichten.